Kurumsal Metro Ethernet Tarifeler

#

Binet’in geniş fiber optik altyapısı sayesinde sunduğu Metro Ethernet İnternet hizmetleriyle internete daha kaliteli ve daha hızlı bağlanın! İnternet Servis Sağlayıcılar için fiber üzerinden, paylaşımsız, protokol dönüşümlerine ihtiyaç duymadan sunulan bu hizmet sayesinde, simetrik iletim yapısına sahip olarak internete yüksek hızlarda bağlanabilirsiniz!

> Metro Ethernet İnternet optik ve ethernet teknolojilerinin avantajlarını bir araya getirir.
> İsterseniz aynı santralden, isterseniz farklı santralden lokal erişim yedeklemesi yapabilirsiniz.
> Esnek bant genişliği sayesinde, ihtiyacınıza göre bant genişliği artırımı yapılır.
> Hizmet, IP/MPLS şebekesi üzerinden verilir ve katma değerli servisler için gerekli platformu sizlere sağlar.
> Hat kopması halinde 50 ms’den daha kısa bir sürede iletim yedek fiber optik hatta aktarılabilir.
> Lokal erişimi fiber optik kablo ile tesis edildiği için bakır lokal erişimin bakım ve onarımın zorluğu, mesafe kısıtı gibi dezavantajları bulunmaz.

HEMEN BAŞVUR


Sayfa Tagları: binet, kotasız, aknsiz, limitsiz, fiber, fibernet, paketleri,

Hemen Başvur, Seni Arayalım!..

Yüksek ve sürekli değişen internet faturalarından sıkıldınız mı? Binet sizlere sürekli aynı ve değişmeyen fatura tutarı garantisi sunmaktadır. Ayrıca VDSL ve Fiber internet alt yapısının olduğu bölgelerde sizlere çok daha uygun fiyatlara daha hızlı bir internet hizmeti sunmaktadır. Firmamızda diğer Servis Sağlayıcı firmalar gibi Türk Telekom Alt yapısı kullandığı için oluşabilecek arızalarda müşterilerinin mağdur olmaması için an ve an arıza takibi yapmak ile birlikte arızanın biran önce çözümlene bilmesi için tüm gereken bildirimleri zamanında yapmaktadır.

kotasız internet